Doradca ds. nieruchomości mieszkaniowych (k/m)

Loco Real Estate

00-833 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

w Warszawie

Loco Real Estate Sp. Z o. o. Sp. K. kompleksowo wspiera swoich klientów przy pośrednictwie wynajmu i sprzedaży mieszkań, domów oraz lokali usługowych w najlepszych warszawskich dzielnicach oraz lokalizacjach. Ponadto, zarządzamy nieruchomościami w imieniu naszych inwestorów, doradzamy w celach inwestycyjnych oraz prywatnych. Projektowanie i wykańczanie mieszkań stanowi również integralną część naszej działalności.

Zadania
Podczas szeroko rozumianego wprowadzenia, przedstawimy Ci podstawowe zadania doradcy nieruchomości (k/m). W koordynacji z szefostwem jak i samodzielnie będziesz obsługiwać ekskluzywnych klientów od strony popytowej oraz podażowej. Oprócz klasycznego pośrednictwa powierzymy Ci stałą opiekę nad klientami korporacyjnymi. Na indywidualnej ścieżce rozwoju postaramy się wydobyć Twoje unikalne zdolności i będziemy je wspólnie rozwijać pod kątem biznesu.

Profil kandydata
Będziesz idealnym kandydatem/ką jeśli jesteś w wieku pomiędzy 25 a 45 lat, pochodzisz ze stolicy bądź dobrze znasz topografię miasta, jesteś absolwentem/ką wyższej szkoły z kierunków ekonomicznych, politycznych, lingwistycznych bądź też pokrewnych. Przekonasz Nas do siebie mocno rozwiniętymi umiejętnościami pewnej prezentacji swojej osoby oraz zdolnościami interpersonalnymi. Dzięki mocno rozwiniętym analitycznym umiejętnościom i koncepcyjnym myśleniu, udaje Ci się szybko i efektywnie reagować na prawdziwe potrzeby klientów, płynnie władasz językiem polskim i angielskim. Twoim atutem będzie znajomość drugiego języka obcego.

Nasza oferta
Oferujemy Ci ambitną i różnorodną działalność w firmie średniej wielkości z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju. Od początku Twojej działalności zapewnimy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, klientów, oferty nieruchomości oraz zarobki umożliwiające życie na wysokim poziomie.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Jeżeli tak, to prosimy o nawiązanie kontaktu w formie listu motywacyjnego.

Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez MH Warszawa Sp. z o.o. danych osobowych w celach rekrutacji.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

LOCO Real Estate od 2010 roku specjalizuje się w wynajmie apartamentów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena