Direct Buyer - Automotive

Tychy, śląskie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Tychy
NR REF.: 1122008

Dla firmy z branży automotive zlokalizowanej w Tychach, poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. zakupów.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespoły zajmującego się zakupami typu direct i będzie odpowiedzialna za zakupy bezpośrednio produkcyjne dla kilka zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Europy.

Zadania:
  • Wybór dostawców na podstawie cen, jakości usług i dostaw oraz strategii zakupowej dla przydzielonej grupy materiałowej.
  • Definiowanie warunków zakupów materiałów bezpośrednich, zgodnie z polityką firmy.
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych.
  • Poszukiwanie nowych dostawców i towarów, tworzenie strategii redukcji kosztów.
  • Nadzorowanie i wystawianie zamówień i umów w systemie.
  • Negocjowanie cen, umów, warunków handlowych, terminów dostaw (także dla nowych uruchomień).
  • Ocena, rozwój, selekcja dostawców, przeprowadzanie audytów u dostawców.
  • Nadzór i współpraca z dostawcami materiałów bezpośrednio produkcyjnych.
  • Przygotowywanie umów z dostawcami.

Oczekiwania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakupach bezpośrednich w firmie produkcyjnej (branża motoryzacyjna).
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Umiejętność pracy z pakietem MS Office.
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Mile widzina znajomość systemu SAP.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta:
  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów obejmujący m.in. kartę Multisport, ubezpieczenie medyczne, szkolenia językowe

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Zakupy / Zaopatrzenie