Digital Marketing Specialist B2B

Vizyble

02-220 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twoja rola:

• planowanie i realizacja kampanii marketingowych w social mediach (Linkedin, Facebook), kampanii emailowych, SEO

• zarządzanie, optymalizacja i rozliczanie kampanii

• integracja strony internetowej z narzędziami marketing automation i CRM

• praca z systemami CRM (np. Salesforce) oraz systemami marketing automation typu: SalesmanagoMailChimpPardot

• mile widziane doświadczenie w pracy na rynku USA lub UK i branży usług IT

Wymagania

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

• posiadasz wiedzę i doświadczenie w budowaniu marketingu dla B2B

• bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim

• jesteś kreatywny i podejmujesz inicjatywę,

• jesteś komunikatywny, umiejętnie, sprawnie i czytelnie przekazujesz informacje,

• chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy i budowanie strategii

• chcesz rozwijać start-up i nie boisz się wyzwań

Prezentacja firmy

Vizyble to start-up zajmujący się innowacjami w zakresie oprogramowania ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca Marketing / PR / Social Media