Opis stanowiska pracy

Grupa Wanicki posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych marki DAF, Tatra, a także autokarów firmy Irizar, VDL.
Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży (istniejemy od 1991 roku).
Działamy na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i na terenie Słowacji.
Zapewniamy:
-stabilne zatrudnienie -> umowa o pracę,
-praca w autoryzowanym serwisie -> gwarancja podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
-możliwość szybkiego wdrożenia się w zakres obowiązków -> system szkoleń,
-atrakcyjne zarobki-> wynagrodzenie + premie.

W związku z planowanym uruchomieniem stacji serwisowej Grupy WANICKI poszukujemy Pracownika do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów
Diagnosta
Miejsce pracy: Sobiekursk k. Warszawy

Zadania:
• wykonywanie badań technicznych pojazdów ,
• nadzór i prowadzenie dokumentacji dotyczącej rejestracji pojazdów,
• dbanie o swoje stanowisko pracy, utrzymywanie sprawności przyrządów i urządzeń,
• fakturowanie i rozliczanie środków pobranych za badania techniczne,
• wykonywanie obsługi technicznej i naprawy pojazdów.
Oczekiwania:
• wykształcenie średnie techniczne o specjalności samochodowej,
• doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
• wiedza z zakresu Prawa o Ruchu Drogowym i Warunków Technicznych Pojazdów,
• uprawnienia Diagnosty Samochodowego w pełnym zakresie.
• praca zmianowa, 2 soboty w miesiącu.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• prywatna opieka medyczna,
• ubezpieczenie na życie i NNW,
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
• niezbędne narzędzia pracy,
• dogodna lokalizacja z miejscem parkingowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Prezentacja firmy

Firma „Wanicki” powstała w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna