Power Media

DevSecOps

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Klienta – międzynarodowej korporacji – jednego z Liderów branży telekomunikacyjnej   poszukujemy  osoby na stanowisko

                                                   DevSecOps

Jeżeli pasjonuje Cię cyberbezpieczeństwo, infrastruktura chmury, Dev Ops -  jest to oferta, która może Cię zainteresować!

Jest to świetna okazja do opracowania unikalnych rozwiązań z wykorzystaniem nowych technologii w celu zaspokojenia potrzeb bezpieczeństwa naszych zespołów.  Zespół odpowiedzialny jest za opracowanie całej strategii bezpieczeństwa w firmie w tym narzędzi, SDLC, wytycznych i standardów do zarządzania podatnością.

Naszym celem jest próba zautomatyzowania testów bezpieczeństwa w jak największym stopniu  od sposobu wdrażania i uruchamiania naszych narzędzi do testowania bezpieczeństwa, po śledzenie wskaźników i środków zaradczych

Obowiązki na tym stanowisku pracy to m.in.:

  • Projektowanie rozwiązań chmurowych do skanowania, raportowania i pomiarów podatności na zagrożenia
  • Projektowanie i wdrażanie funkcji bezserwerowych, haków internetowych, interfejsów CLI i innych narzędzi pomagających zespołom inżynieryjnym w automatyzacji i weryfikacji skanów bezpieczeństwa
  • Integracja automatycznych testów bezpieczeństwa za pomocą różnych narzędzi CI / CD
  • Wykorzystanie infrastruktury chmury i interfejsów API w celu uzyskania widoczności i nadzoru nad naszą pozycją bezpieczeństwa
  • Badanie i wyszukiwanie komercyjnych i otwartych narzędzi do skanowania zabezpieczeń
  • Opracowywanie różnych skryptów automatyzacji, wtyczek i pulpitów nawigacyjnych, aby umożliwić nadzór nad bezpieczeństwem aplikacji
  • Zapewnienie pomocy zespołom inżynierów w przeprowadzaniu skanów bezpieczeństwa, interpretowaniu wyników i śledzeniu działań naprawczych

Umiejętności, których szukamy:

• Min. 2 lata doświadczenia w zakresie rozwoju, operacji lub bezpieczeństwa

• Znajomość koncepcji bezpieczeństwa aplikacji (np. OWASP)

• Doświadczenie lub chęć nauki narzędzi do testowania zabezpieczeń, takich jak SAST, DAST i skanerów podatności (np. Fortify, OWASP ZAP, Nessus itp.)

• Bardzo dobra znajomość co najmniej jednego języka skryptowego

• Umiejętność zrozumienia różnych języków programowania – tj. zorientowanie co się dzieje, patrząc na fragmenty kodu

• Znajomość praktyk DevOps, w tym potoków i narzędzi CI/CD (np. Jenkins)

• Znajomość koncepcji infrastruktury chmury i architektury sieci chmurowej - Azur

• Mile widziane: doświadczenie z infrastrukturą jako kodem i narzędziami do automatycznego zarządzania konfiguracją (np. Terraform i Ansible)

Pracując z nami otrzymasz:

• Coaching i możliwość rozwoju na każdym etapie kariery

• Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i umowę o pracę

• Prywatne ubezpieczenie medyczne i dentystyczne

• Ubezpieczenie na życie

• Elastyczne godziny pracy (zwykle dzień zaczyna się od 7-10)

• Komfortowe warunki pracy (miejsca do gry w piłakrzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe)

• Dofinansowanie do karty Multisport

• Plan zakupy akcji pracowniczych

• Dostęp do centrum odnowy biologicznej

Czekamy na Twoje CV w języku angielskim! :)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media