DevOps Engineer

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła w  bardzo ciekawym technologicznie projekcie - kiedy jak nie teraz? :)

A zatem… Dołącz do nas!

DevOps EngineerMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań związanych z budowaniem, wydawaniem, wdrażaniem i konfiguracją aplikacji,
  • praca nad automatyzacją procesów wytwarzania oraz wdrażania oprogramowania,
  • prototypowanie, projektowanie, aktualizowanie rozwiązań,
  • zarządzanie środowiskiem opartym o kontenery (Docker),
  • praca z technologiami: Maven, Spring, Jenkins,
  • ścisła współpraca z architektami i programistami.

Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i bardzo dobra znajomość założeń metodyki DevOps,
  • doświadczenie w programowaniu (znajomość co najmniej jednego języka programowania: Java, Node.js lub Python),
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • doświadczenie w pracy z systemem Linux,
  • język angielski na poziomie minimum  B2.

Oferujemy:

  • pracę wśród doświadczonych Specjalistów w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – umowa o pracę (do 16 000 PLN brutto + premie roczne),
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, finansowanie szkoleń i konferencji branżowych, imprezy integracyjne, lekcje języka obcego oraz wiele innych :)
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej w wymiarze 2-3 dni w tygodniu,
  • możliwość rotacji między projektami (projekty związane z architekturą mikroserwisową, AWS, obszarem security).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.