DevOps Engineer

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
DevOps EngineerMiejsce pracy: Kraków
 Zadania:
  • Projektowanie, wdrażanie działań związanych z budowaniem, wdrażaniem
    i konfiguracją aplikacji
  • Praca nad automatyzacją procesów wytwarzania oraz wdrażania oprogramowania
  • Prototypowanie, projektowanie, aktualizowanie rozwiązań
  • Zarządzanie środowiskiem opartym o kontenery
  • Ścisła współpraca z architektami i programistami
  • Bieżące rozwiązywanie problemów

Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i bardzo dobra znajomość założeń metodyki DevOps
  • Doświadczenie w programowaniu (znajomość co najmniej jednego języka programowania)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w pracy z: Jenkins, Splunk, Docker oraz systemem Linux
  • Mile widziana znajomość technologii Java i Node.js
  • Język angielski na poziomie zaawansowany

Oferujemy:
  • Możliwość rotacji między projektami (projekty związane z architekturą mikroserwisową, AWS, obszarem security)
  • Pracę wśród doświadczonych Specjalistów w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne formy współpracy (UOP lub B2B)
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, lekcje języka obcego, imprezy integracyjne itd.
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze dwóch dni w tygodniu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.