DevOps Engineer/Wdrożeniowiec

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Klienta, producenta oraz integratora rozwiązań teleinformatycznych, umożliwiających wsparcie procesów obsługi klienta oraz zwiększenie efektywności organizacji , poszukujemy DevOps Engineer’a

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie procesów wdrożeń u czołowych Klientów z sektora energetycznego
  • Świadczenie usług wsparcia dla systemów IT klienta końcowego;
  • Automatyzacja testów oraz procesów tworzenia oprogramowania – CI\CD;
  • Praca nad architekturą rozwiązań, wydajnością i skalowaniem komponentów infrastruktury;
  • Współpraca z innymi ekspertami oraz ośrodkami R&D;
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w dostarczaniu i administracji aplikacjami webowymi opartymi o mikroserwisy na środowiskach systemowych produkcyjnych i nieprodukcyjnych (stack C#, .net, MSSQL, RabbitMQ)
  • Dobra, praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux i Windows;
  • Doświadczenie w analizowaniu i rozwiązywaniu problemów systemów rozproszonych
  • Znajomość paradygmatów sieciowych, zagadnień związanych z równoważeniem obciążenia, DNS itp.
  • Zrozumienie aspektów bezpieczeństwa, monitorowania i wydajności architektury platformy i aplikacji
  • Doświadczenie w budowaniu automatycznych procesów CI i CD
  • Znajomość narzędzi automatyzujących takich jak ansible, terraform itp.
  • Doświadczenie z GIT
  • Umiejętność zarządzanie zmianą i wersjonowaniem (aplikacja i baza)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do delegacji

Oferujemy:

  • Umowa o pracę  lub B2B
  • Pracę przy projektach o bardzo dużej rozpoznawalności w Polsce
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Miłą atmosferę w doświadczonym zespole
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight.com
  • Uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach
  • Możliwość korzystania z biblioteki firmowej
  • Benefity: Karta multisport, opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie, owoce
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media