Opis stanowiska pracy

4-16-63201

Dla naszego klienta, poszukujemy DevOps Engineers pracujących z AWS. Jeśli chcesz się rozwinąć w dużej, międzynarodowej firmie to na pewno będzie to dle Ciebie dobry wybór.

Co będziesz robić:

- Tworzenie, utrzymywanie i zarządzanie ekosystemem skryptów, technik, wzorców i szablonów

- Planowanie i podejmowanie działań związanych z zapewnieniem środowiska dla projektów,

- Wdrażanie i utrzymanie ciągłej integracji (CI)

- Wdrażanie i utrzymanie mechanizmów dostarczania oprogramowania służące do wdrażania, łatania i weryfikacji artefaktów oprogramowania

- Obowiązki DevSecOps i współpraca z kolegami ds. bezpieczeństwa informacji w razie potrzeby w celu zdefiniowania i wdrożenia polityki

Wymagania:
- Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy z AWS jako DevOps Engineer

- Praktyczna znajomość RDS, EC2, EBS, EFS, KMS, Security Groups, zarządzania VPC, GuardDuty, CloudTrail, CloudWatch, Inspector, Cognito

- Znajomość wdrożeń opartych na Ansible

- Podstawowa administracja CentOS / RHEL 7/8 (w tym SELinux)

Korzyści:
- Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju w obszarze IT

- Atrakcyjne wynagrodzenie, bonusy i podwyżki roczne

- Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

- Pakiet relokacyjny dla osób spoza Poznania

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Kontrola jakości