Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Desktop Application Developer

Kraków, małopolskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

DAD/KRK/09/2017
Miejsce pracy: Kraków
  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, elektronika, mechanika, robotyka, automatyka lub kierunki pokrewne)
  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w programowaniu obiektowym
  • znasz C++, C# (min. .NET Framework 3.5)
  • systemy kontroli wersji: TFS, Git
  • datebase Microsoft SQL Server
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • cechuje Cię komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w międzynarodowym zespole
  • NICE TO HAVE: posiadasz wiedzę z zakresu systemów CAM/CAD

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • opracowanie i tworzenie desktopowej aplikacji CAM stosowanej w przemyśle metalowym
  • programowanie zgodnie ze specyfikacją projektową (główna technologia C++)
  • tworzenie testów jednostkowych
  • przygotowywanie dokumentacji
  • testowanie i poprawianie błędów aplikacji

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zagraniczne szkolenia branżowe
  • pracę w biurze na terenie Krakowa w godz. 8.00-16.00 (pon-pt)
  • możliwość pracy nad interesującymi projektami dla międzynarodowych koncernów
  • możliwość wspólnego biesiadowania podczas wyjazdów integracyjnych

Czy jesteś zainteresowany nowym wyzwaniem w dynamicznym zespole?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, prześlij nam swoje aktualne cv.

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy