Dermokonsultant(ka)

Warszawa, Aleja Jana Pawła II 27, Apteka Medicover Atrium, mazowieckie

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz premie zespołowe
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnej i dobrze wyposażonej aptece
  • bliskość Centrum Medicover
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe
  • przyjazną atmosferę pełną wsparcia i życzliwości oraz dobrą organizację pracy
  • realizację naszej misji, w której nadrzędną wartością jest dobro pacjenta i pomoc drugiemu człowiekowi
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe, zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne)

Poszukujemy osoby, która:

  • może się pochwalić doświadczeniem na stanowisku sprzedażowym/ konsultantki/ promotorki (wykształcenie kierunkowe: kosmetologia, dermatologia, farmacja będzie dodatkowym atutem)
  • na co dzień śledzi branżę kosmetyczną i lubi dzielić się wiedzą
  • łatwo nawiązuje kontakty z nowopoznanymi osobami
  • posiada wysoką kulturę osobistą

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • profesjonalne doradzanie pacjentom apteki w wyborze dermokosmetyków
  • informowanie o właściwościach produktów, prowadzenie konsultacji i mini wykładów
  • dbanie o wygląd apteki oraz uzupełnianie brakujących produktów
  • monitorowanie aktualnych trendów w celu rekomendacji nowych produktów
  • monitorowanie stanów magazynowych w aptece

Jesteśmy liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej.... Celem naszego istnienia jest pomaganie ludziom w osiągnięciu i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy utożsamiani z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie. Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne technologie, dzięki którym nasi klienci mają dostęp do najnowszych metod leczenia. Obecnie prowadzimy działalność w 14 krajach i opiekujemy się ponad 500 tys. klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie