Dermokonsultant/ka

Kraków, małopolskie

Ziko Apteka Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi
  • Informowanie o właściwościach dermokosmetyków, prowadzenie konsultacji
  • Budowanie długotrwałych relacji z pacjentami
  • Monitorowanie stanów magazynowych dermokosmetyków
  • Utrzymywanie estetycznego wyglądu stanowiska pracy

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe: kosmetologia, dermatologia, farmacja
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym/ konsultantki/ promotorki
  • Nienagnaną prezencję i wysoką kulturę osobistą
  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego; Atmosfera oparta na współpracy; Karta sportowa; Atrakcyjne wynagrodzenie; Premia za polecenie przyjaciół; Prywatna opieka medyczna; Motywujący system premiowy; Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności; Ubezpieczenie na życie

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się sieć aptek.

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie