Opis stanowiska pracy

4-16-63812
Wynagrodzenie: 16000 - 22000 PLN

Dla naszego Klienta, nowego Centrum BPO, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Data Science Specialist.

Osoba na tym tanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Identyfikacjai najbardziej wpływowych obszarów badań i rozwoju w zakresie analityki

- Udoskonalanie procedury gromadzenia danych, aby uwzględnić informacje istotne dla budowania systemów analitycznych

- Przetwarzanie i weryfikacja integralności danych

- Praca z narzędziami analizy biznesowej, (np. Power BI) w celu wizualizacji i przejrzystego prezentowania danych

- Tworzenie narzędzi do automatyzacji gromadzenia danych

- Generowanie raportów oraz przygotowywanie rekomendacji ze zbiorów danych oraz identyfikacja trendów i wzorców

- Opracowanie nowoczesnych modeli uczenia maszynowego

- Ścisła współpraca z innymi zespołami w dziale IT

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe na kierunku analityki, informatyki, statystyki lub pochodnych

- Około 5-cio letnie doświadczenie zawodowe w zakresie opracowywania danych i/lub uczenia maszynowego

- Udowodnione doświadczenie jako Data Scientist lub Data Analyst

- Znajomość narzędzi data science takich jak SQL, R, Python, Hadoop, Spark, TensorFlow

- Doświadczenie w uczeniu maszynowym i sztucznej inteligencji (AI)

- Biegłość w posługiwaniu się językami zapytań, takimi jak SQL, Hive, Pig

- Doświadczenie w pracy z bazami danych NoSQL, takimi jak MongoDB, Cassandra, HBase

- Doświadczenie z narzędziami do wizualizacji danych (np. Power BI, Python, R)

- Świetne umiejętności komunikacyjne i umiejętność rozwiązywania problemów

- Język angielski na pozimie min. B2

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie na podstaie umowy o pracę

- Pakiet Benefitów (m.in. karty sportowe, opieka medyczna, dodatkowe na życie)

- Nowoczesne biuro w centrum Poznania

- Przyjazne i międzynarodowe środowisko pracy

- Kursy i szkolenia

- Jasne ścieżki kariery i możliwości rozwoju

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Kontrola jakości