Opis stanowiska pracy

9-21-57261

Firma o zasięgu międzynarodowym z rozwiniętymi strukturami i możliwościami rozwoju poszukuje osób na stanowisko Data Expert with German.

Zakres obowiązków

- Wykonywanie zadań związanych z łańcuchem dostaw (tworzenie i obsługa danych, podstawowych materiałów części zamiennych i zestawień komponentów);
- Przygotowywanie i kontrolowanie dokumentacji związanej z łańcuchem dostaw;
- Monitorowanie i zgłaszanie ewentualnych błędów w systemie;
- Współpraca zewnętrznymi i wewnętrznymi partnerami w łańcuchu dostaw (np. Menedżerami produktu, menedżerami usług produktu, inżynierią systemów, wsparciem technicznym, dostawcami, usługodawcami).

Wymagania:
- Zdolność do samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji;
- Analityczny umysł;
- Zdolności interpersonalne pozwalające na współpracę z różnymi działami w firmie, klientami;
- Doświadczenie w obszarze Master Data;
- Doświadczenie w obszarze związanym z IT – wiedza techniczna dotycząca sprzętu komputerowego, technologii;
- Znajomość pakietu Microsoft Office;
- Zaawansowana znajomość języka angielskiego (C1 / C2);
- Język niemiecki (B1 / B2).

Korzyści:
- Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży;
- Szkolenia wewnętrzne;
- Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych dla pracownika i jego rodziny;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Przyjazna atmosfera w miejscu pracy.

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Logistyka