Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Jesteśmy częścią francuskiej Grupy ALTEN obecnej w 25 krajach na całym świecie i zatrudniającej ponad 34 000 inżynierów oraz specjalistów IT. Od 1988 roku tworzymy dla znanych marek zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę i przemysł energetyczny. Budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Data Analyst, która dołączy do naszego zespołu.

Główne zadania

  • Pozyskiwanie oraz analiza wymagań biznesowych w zakresie wdrażanych rozwiązań IT
  • Modelowanie danych w hurtowni i DM
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej – biznesowej i systemowej
  • Tworzenie wymagań funkcjonalnych, poza funkcjonalnych
  • Wsparcie zewnętrznego wykonawcy w ramach prac projektowych w kwestiach wymagających informacji analitycznych
  • Ścisła współpraca z programistami, dostawcą zewnętrznym i przedstawicielami biznesu w celu zrozumienia wymagań, wypracowania rozwiązania, przeprowadzenia testów oraz wdrożeń produkcyjnych
  • Tworzenie scenariuszy testowych

Wymagania

Wymagania

  • Dobra, praktyczna znajomość SQL
  • Doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowo-Systemowego w instytucjach finansowych
  • Gotowość podjęcia się opieki merytorycznej nad powierzonym zadaniem
  • Znajomość narzędzi i technik wspomagających analizę biznesową
  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów zarówno z osobami biznesowymi, jak i specjalistami IT
  • Minimum 3. lata doświadczenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka , Praca Bankowość , Praca IT - Bazy danych