Data Analyst

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Jako Data Analyst będziesz wspierać zespół Global Investment Management, pracując dla międzynarodowych klientów z sektora bankowego,  finansowego i ubezpieczeniowego.  Celem zespołu jest udoskonalanie programów do raportowania funduszy inwestycyjnych.

Data AnalystMiejsce pracy: Kraków

Główne zadania:

  • Analizowanie danych, przygotowywanie raportów oraz proponowanie rozwiązań usprawniających.
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach wdrożeniowych produktu z obszaru zarządzania danymi finansowymi.
  • Wsparcie dla zespołu odpowiedzialnego za wdrożenia systemów IT w zakresie zapewnienia jakości (QA) oraz testów odbiorczych użytkownika (UAT).
  • Przygotowywanie raportów wyników testów UAT oraz dokumentacji technicznej.
  • Aktywne wspieranie wewnętrznych klientów w cyklach raportowania funduszy inwestycyjnych.

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:·

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (SQL, VBA będzie atutem).
  • Około  roczne doświadczenie w analizie danych/raportowaniu.
  • Umiejętność bardzo dobrej komunikacji w języku angielskim (j. francuski będzie atutem).
  • Wyższe wykształcenie w zakresie matematyki, informatyki, ekonometrii, statystyki lub kierunków pokrewnych.
  • Doskonale rozwinięte umiejętności analizy i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w dynamicznym międzynarodowym  zespole (USA, UK, Benelux).
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej indywidualnemu rozwojowi.
  • Wsparcie i niezbędne szkolenia wdrożeniowe.
  • Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Ubezpieczenie na życie, Kartę Multisport, lekcje języka angielskiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.