Customer Support Specialist with German

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1163205

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, która prężnie rozwija się na krakowskim rynku, poszukujemy osoby, która posługuje się językami niemieckim i angielskim na poziomie min. średnio-zaawansowanym (B2). Doświadczenie w pracy z klientem nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

Nasz klient oferuje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w środowisku korporacyjnym, gdzie pracownicy mają dostęp do licznych szkoleń (zarówno wewnętrznych, jak i organizowanych przez firmy zewnętrzne). Firma oferuje możliwość pracy hybrydowej w wymiarze dostosowanym do Twoich potrzeb, a także elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (8:00-10:00). Wśród benefitów znajdziesz m.in prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, platformę benefitową, dofinansowanie kursów językowych i studiów podyplomowych.

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, nie boisz się wyzwań, a także jesteś otwarty/a na naukę nowych obowiązków i zdobycie unikatowych na rynku umiejętności, jesteś idealnym kandydatem!

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV!

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy