Customer Service

Michael Page

Piaseczno, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Customer Service. Nowy pracownik będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za obsługę klientów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, której obszarem działalności jest sektor systemów pakowania. Obecnie prowadzimy rekrutację do biura zlokalizowanego w Piasecznie.

Opis stanowiska

* Kontrola prawidłowości handlowej wszystkich zamówień oraz terminowe i sprawne przetwarzanie zamówień w systemie ERP dla wszystkich klientów
* Wprowadzanie i obsługa zamówień
* Wystawianie faktur dla Klientów
* Zarządzanie oczekiwaniami klientów pod względem czasów realizacji
* Wsparcie dla działu sprzedaży i opiekunów handlowych- raporty, karty wyników klienta
* Obsługa reklamacji i postępowanie zgodnie z procesem zwrotów towarów
* Wystawianie korekt i not kredytowych z tytułu zwrotu materiałów / rozbieżności cenowych
* Kontrola czasów realizacji produktów w łańcuchu dostaw, we współpracy z działem zaopatrzenia
* Zajmowanie się zagadnieniami dotyczącymi zaległych faktur /weryfikacja przeterminowanych płatności
* Konfigurowanie nowych kont klienta w systemie/ przesyłanie do klientów formularzy, wniosków kredytowych
* Aktualizowanie systemu CRM(po implementacji)

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe
* Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta
* Zorientowanie na klienta
* Doświadczenie w zakresie systemów ERP i CRM
* Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie

Oferujemy

* Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
* Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Piaseczno
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page