Customer Service

Piaseczno, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Customer Service. Nowy pracownik będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za obsługę klientów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, której obszarem działalności jest sektor systemów pakowania. Obecnie prowadzimy rekrutację do biura zlokalizowanego w Piasecznie.

Opis stanowiska

* Kontrola prawidłowości handlowej wszystkich zamówień oraz terminowe i sprawne przetwarzanie zamówień w systemie ERP dla wszystkich klientów
* Wprowadzanie i obsługa zamówień
* Wystawianie faktur dla Klientów
* Zarządzanie oczekiwaniami klientów pod względem czasów realizacji
* Wsparcie dla działu sprzedaży i opiekunów handlowych- raporty, karty wyników klienta
* Obsługa reklamacji i postępowanie zgodnie z procesem zwrotów towarów
* Wystawianie korekt i not kredytowych z tytułu zwrotu materiałów / rozbieżności cenowych
* Kontrola czasów realizacji produktów w łańcuchu dostaw, we współpracy z działem zaopatrzenia
* Zajmowanie się zagadnieniami dotyczącymi zaległych faktur /weryfikacja przeterminowanych płatności
* Konfigurowanie nowych kont klienta w systemie/ przesyłanie do klientów formularzy, wniosków kredytowych
* Aktualizowanie systemu CRM(po implementacji)

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe
* Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta
* Zorientowanie na klienta
* Doświadczenie w zakresie systemów ERP i CRM
* Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie

Oferujemy

* Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
* Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta