Customer Service Specialist with German

Michael Page

Piaseczno, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy dystrybucyjnej poszukujemy osób na stanowisko Customer Service Specialist with German

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, w związku z rozwojem firmy szukamy osób na stanowisko Customer Service Specialist with German

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów biznesowych mailowo i telefonicznie
  • Przyjmowanie zamówień, monitorowanie dostawy, przyjmowanie zwrotów
  • Tłumaczenie artykułów na stronę internetową w języku niemieckim
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
  • Kontrola stanów magazynowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: logistyka, administracja i pokrewne
  • Min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego lub indywidualnego
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zamówieniami w firmie dystrybucyjnej lub produkcyjnej (order management)
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio - zaawansowanym - warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu stanami magazynowymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, premię roczną
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Piaseczno
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page