Customer Service Specialist with English

HAYS

Warszawa, Białołęka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa, Białołęka
NR REF.: 1184006

Jesteś komunikatywną, otwartą osobą i podoba ci się praca z ludźmi? Jeśli TAK, to ta oferta pracy jest skierowana do Ciebie.

Obecnie dla jednego z naszych międzynarodowych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Jako Specjalista ds. Obsługi Klienta do Twoich głównych zadań będzie należeć:

  • obsługa korespondencji przychodzącej, w tym procesowanie zamówień klientów oraz reklamacji,
  • wprowadzanie danych do systemu i przygotowywanie raportów dla wybranych Klientów strategicznych,
  • obsługa infolinii - odbieranie połączeń przychodzących zarówno Klientów dedykowanych jak i wsparcie infolinii ogólnej,
  • prowadzenie korespondencji z zagranicznymi oddziałami oraz zespołami z całego świata,
  • współpraca z zespołami handlowymi mająca na celu wypracowanie jak najwyższej jakości obsługi klientów,
  • budowanie pozytywnych relacji w kontaktach z Kluczowymi Klientami,

Aby osiągnąć sukces w tej roli, od Kandydatów oczekujemy:

  • komunikatywności,
  • dobrej organizacji pracy (dokładność, terminowość, rzetelność),
  • proaktywnej postawy w szukaniu rozwiązań,
  • znajomości programu Microsoft Excel,
  • posługiwania się językiem polskim oraz umiejętności ładnego wysławiania się,
  • swobodnego posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie B2.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się organizacji, pracę w międzynarodowym środowisku, przyjazną atmosferę, atrakcyjny pakiet benefitów oraz możliwość pracy hybrydowej.

Jeśli spodobała ci się ta Oferta, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa