Customer Service Specialist with English

HAYS

Brzeg, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Brzeg
NR REF.: 1183476

Twoje następne stanowisko

Obecnie dla swojego kluczowego klienta-firmy, zajmującej się produkcją inteligentnych urządzeń zabezpieczających do wytwarzania i dystrybucji energii (obszar związany z turbinami wiatrowymi) poszukuję osoby na stanowisko Customer Service Representative.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

- Doświadczenie w obsłudze klienta

- Język angielski na poziomie zaawansowanym (doświadczenie w obsłudze klienta międzynarodowego)

- Pro aktywność

- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

Co zyskujesz?

- Pracę w firmie w międzynarodowym środowisku

- Możliwość rozwoju kompetencji

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pakiet benefitów

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Energetyka