Customer Service Representative with Dutch and English

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Terminowe przetwarzanie zamówień klientów, śledzenie realizacji dostaw i zarządzanie nimi (w tym fakturowanie, dokumentacja itp.)
  • Terminowe i jakościowe odpowiadanie na pytania, reklamacje oraz problemy klientów
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (sprzedażą, finansami, łańcuchem dostaw, logistyką)
  • Rozwiązywanie problemów oraz skarg klientów
  • Odpowiednie reprezentowanie firmy poprzez wysoką kulturę osobistą
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka angielskiego B2 i holenderskiego C1
  • Postawa zorientowana na klienta
  • Silne umiejętności nawiązywania kontaktu z klientem oraz komunikacyjne
  • Umiejętność sprawnego i skutecznego rozwiązywania problemów
Mile widziane:
  • Praktyczna znajomość oprogramowania do obsługi klienta (np. SAP S/4HANA)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży itp.
Oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o premie
  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • Dodatek wakacyjny
  • Dodatek do posiłków
  • Podwyżki inflacyjne
  • Darmowe kursy językowe
  • Luxmed
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Praca hybrydowa
  • Lokalizacja biura w ścisłym centrum Krakowa
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy