Customer Service Advisor with German

HRK S.A.

Kraków, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z sektora SSC/BPO, poszukujemy osób posługujących się j. niemieckim na stanowisko:

Customer Service Advisor with GermanMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • utrzymywanie długotrwałej relacji z klientami biznesowymi,
  • odpowiadanie na zapytania klientów związane z korzystaniem z aplikacji za pośrednictwem telefonu, maila oraz wewnętrznego chatu,
  • przedstawianie nowych funkcji i produktów aktualnym klientom,
  • wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów i proponowanie usprawnień.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (B2+/C1),
  • co najmniej dobra znajomość j. angielskiego (B1+/B2),
  • komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem,
  • umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku,
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta będzie atutem.

Oferujemy:

  • pracę w niemieckojęzycznym zespole,
  • szkolenia wewnętrzne podnoszące kompetencje, kursy językowe,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (karta MultiSport, bilety do kina itd.),
  • przyjazne środowisko pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.