Customer Care Junior Specialist

Travelist Sp. z o.o.

00-353 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Stworzony z pasji, wiedzy, doświadczenia i potrzeby realizowania marzeń, Travelist jest największym klubem travelowym na świecie. Działa obecnie w 21 krajach (pod markami Travelist i Secret Escapes). Odwiedzany codziennie przez miliony użytkowników pozwala na rezerwację wymarzonego wyjazdu do tysięcy hoteli na całym świecie.

W związku z nieustannym rozwojem naszego zespołu poszukujemy nowej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
-Obsługa klientów indywidualnych portalu przez telefon i e-mail
-Kontakty z hotelami w sprawach organizacyjnych
-Wyszukiwanie informacji o hotelach
-Praca w systemie zmianowym, również w weekendy

Wymagania

-Komunikatywność, cierpliwość
-Wysoka kultura osobista
-Znajomość języka angielskiego
-Mile widziane doświadczenia w turystyce i/lub obsłudze klienta

Prezentacja firmy

TRAVELIST Sp. z o.o. <br/> <br/>Jesteśmy pierwszy w Polsce klubem travel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 600PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
System premiowy, uzależniony od wyników
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka