Cukiernik praca od zaraz stawka od 14 zł do 20 zł

Baccata Enterprise Sp. z o.o.

Warszawa, Włochy, Wawer, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się Cukiernia Piekarnia Grzybki zatrudni osobę na stanowisku:

Cukiernik

Miejsce pracy:

ul. Malownicza (Warszawa Włochy)
ul. Korkowa (Warszawy – Wawer)

Kluczowe zadania i odpowiedzialność:

  • Produkcja wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych np. ciast, ciastek, tortów zgodnie z recepturami,
  • Kontrola jakości surowców oraz przygotowanie ich do produkcji,
  • Przygotowywanie różnego rodzaju nadzień, np.  kremów, polew, galaretek, owoców, Formowanie i wypiek lub smażenie, w zależności od rodzaju ciasta,
  • Zapobieganie powstawania wad i odstępstw od norm jakościowych przy produkcji ciast i ciastek,
  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowiskach pracy,
  • przestrzeganie obowiązujących zasad bhp i ppoż.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w cukierni,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu,
  • Umiejętność dążenia do wyznaczonych rezultatów,
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowie o pracę,
  • Stawkę od 14 zł do 20 zł na rękę za godzinę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień,
  • Przyjazną atmosferę w pracy z zaangażowanym zespołem,
  • Stabilną i długofalową współpracę z firmą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV lub portfolio swoich wyrobów cukierniczych.

Prosimy o dopisanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)

Prezentacja firmy

Baccata Enterprise to firma szkoleniowo-doradcza stworzona przez doświad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości