Corporate customer service with German

Randstad Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Szukasz ciekawej pracy? Znasz język niemiecki i chcesz się rozwijać w dużej firmie?

Szczecin

oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • kartę sportową,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pakiet relokacyjny,
  • możliwość pracy zdalnej ( po miesięcznym szkoleniu w jednej z siedzib firmy Szczecin/Warszawa).

zadania:

  • Współpraca z najbardziej znanymi markami z branży retail, paliwowej i bankowej,
  • identyfikacja problemów i ich rozwiązywanie,
  • rejestracja informacji w aplikacjach serwisowych,
  • koordynacja wizyt serwisowych u klientów,
  • rozwijanie bazy wiedzy o produktach,
  • dbałość o najwyższy poziom obsługi.

oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie
  • znajomość języka niemieckiego min. B2/C1
  • doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane,
  • nastawienie na potrzeby klienta, analiza i rozwiązywanie problemów,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47