Opis stanowiska pracy

Are you looking for an interesting job? Do you speak German and want to develop yourself in a big company?

Let us know you. Just apply!

Wymagania

  • attractive salary
  • sport card
  • private medical care
  • life insurance
  • relocation package

  • cooperation with the most famous brands from the retail, fuel and banking
  • identifying situations and resolving reports
  • registration of information in service applications
  • coordination of customer service visits
  • developing a product knowledge base
  • taking care of the highest level of service
  • high school education
  • experience in customer service is welcome
  • focus on customer needs, analysis and problem solving
  • knowledge of German at the B2 / C1 level
  • good computer skills

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Prezentacja firmy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa