COPYWRITER w znanej agencji PR / MARKETING

365 agencja Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu 365 agencja! Aktualnie poszukujemy nieprzeciętnie kreatywnego copywritera, który wzmocni team 365PR!

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie umowa o pracę lub kontrakt
  • dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
  • samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • współpracę z zespołem fachowców i pasjonatów PR i marketingu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jeśli chcesz pracować dla rozpoznawalnych marek i jesteś nastawiony na nieustanny rozwój, aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

365agencja to nowoczesna agencja PR & MARKETING z siedzibą w Krakowie, pracująca nad inspirującymi projektami dla dużych marek. Oferujemy kompleksowy know-how i wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy członkiem Business Centre Club i międzynarodowych organizacji branżowych Internet Marketing Association oraz International Public Relations Association.

Wyślij swoją aplikację, jeśli:

  • posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w tworzeniu koncepcji kreatywnych
  • potrafisz tworzyć materiały wizerunkowe i produktowe
  • masz doświadczenie w prezentacji swoich pomysłów na spotkaniach z klientami
  • masz lekkie pióro i świetnie komunikujesz się w języku polskim,
  • potrafisz tworzyć proste kreacje graficzne,
  • wiesz, jak funkcjonują poszczególne kanały komunikacji (media offline i online

Prezentacja firmy

W 365 agencja budujemy marki i dbamy o nie każdego dnia.<br/><br/>Wierzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce