COO - Członek Zarządu - New Business Development

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, rozwijającej się spółki związanej z outsourcingiem sił sprzedaży, poszukujemy kandydata, który wspólnie z pozostałymi członkami Zarządu budował będzie strategię sprzedażową spółki.

Osoba ta odpowiadała będzie za wdrażanie zmian w organizacji, między innymi digitalizację procesów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest ekspert w branży outorcingu sprzedaży w Polsce. Spółka współpracuje z największymi polskimi orz międzynarodowymi brandami FMCG.

Opis stanowiska

* Udział w kreowaniu I realizowaniu strategii oraz celów długookresowych firmy,
* Ścisła współpraca w ramach Zarządu i z pozostałymi działami firmy w celu maksymalizacji wyników finansowych i optymalizacji kluczowych procesów.
* Kreowanie i poszukiwanie nowych obszarów działalności firmy ( Klienci, rynki, produkty).
* Tworzenie nowych modeli biznesowych i współpraca z pozostałymi Członkami Zarządu nad ich efektywnym wdrażaniem.
* Nadzór nad umocnieniem istniejących i budową nowych relacji biznesowych z Klientami.
* Bycie Partnerem dla pozostałych Członków Zarządu i Liderem dla innych managerów i podległego Zespołu.
* Kompleksowy nadzór nad projektami rozwojowymi w tym szczególnie związanymi z podniesieniem efektywności finansowej i wykorzystaniem nowych technologii.
* Regularny nadzór nad analizami rynku i konkurencji.
* Zarządzanie strategicznymi kontaktami z potencjalnymi i faktycznymi partnerami w ramach planowanych i realizowanych projektów.
* Wyznaczanie standardów zarządzania projektami w organizacji.
* Monitoring rynku usług w segmencie B2B i B2C
* Aktywne kreowanie rozwiązań w zakresie zwiększenia udziału rozwiązań cyfrowych w relacjach biznesowych z nowymi i obecnymi Partnerami biznesowymi.
* Zarządzanie procesem cyfrowej transformacji modelu biznesowego firmy.

Profil kandydata

* Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
* Zrozumienie istoty outsouringu sił sprzedaży - współpraca z firmami o takim profilu lub zarządzanie z pozycji Członka Zarządu/ Dyrektora Operacyjnego firmą o podobnym profilu,
* Doświadczenie w zarządzaniu operacją w firmie z branży FMCG,
* Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
* Wykształcenie wyższe,
* Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych,
* Umiejętność stworzenia silnego, zmotywowanego zespołu,
* Samodzielność,
* Sukcesy w strategicznym zarządzaniu spółką poparte wynikami.

Oferujemy

* Stabilne zatrudnienie w firmie, która stale się rozwija,
* Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
* Możliwość współpracy z największymi międzynarodowymi markami z branży FMCG.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page