Contract Manager

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1167137

Obecnie dla naszego Klienta – Firmy konsultingowej poszukujemy kandydata na stanowisko IT Contract Manager.
Miejsce pracy: Katowice

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • koordynowanie procesu zbierania wymagań biznesowych i technicznych od Klienta
  • planowanie zakresu, harmonogramu, budżetu i zasobów projektu
  • zarządzanie i koordynowanie pracy zespołu projektowego konfigurującego oprogramowanie zgodnie z wymaganiami Klienta
  • zarządzanie realizacją zadań przez zespoły projektowe, monitorowanie postępu prac
  • zarządzanie zmianą w projekcie
  • kontrola zakresu i identyfikacja zmian oraz ich wpływu na budżet
  • budowanie, komunikowanie oraz utrzymywanie relacji z Klientem
  • cykliczne raportowanie postępu i statusu prac

OFERUJEMY
  • udział w realizacji ciekawych międzynarodowych projektów wdrożeniowych
    dla dużych firm w obszarze digitalizacji procesów zakupowych
  • możliwość poznania zwinnych metod prowadzenia projektów (SCRUM)
  • pracę w wykorzystaniem najnowszych narzędzi takich jak Jira i Confluance
  • wewnętrzne szkolenia przygotowujące do pracy z systemem Ivalua Buyer
  • możliwość ciągłego rozwoju i pracę w miłej atmosferze
  • pracę w systemie hybrydowym
  • zajęcia z języka angielskiego/niemieckiego
  • udział w wybranym przez siebie szkoleniu do 2000 zł rocznie
  • kartę Multisport
  • opiekę medyczną

WYMAGANIA
  • min 5 -letnie doświadczenie w międzynarodowych strukturach działu zakupów
    na stanowisku strategicznym (Commodity Buyer, Project Buyer, Commodity Manager)
  • bardzo dobra znajomość procesów zakupowych (zakupy strategiczne i operacyjne)
  • praktyczne doświadczenie za zarządzaniu projektami
  • wysokie umiejętności komunikacyjne w interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • umiejętność przewodzenia grupie
  • umiejętność analizy danych i formułowania wniosków
  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie min. C1 (w mowie i piśmie)
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (T-SQL, PL/SQL)
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane:
    • znajomość metodyki projektowej (Prince 2, Agile, PMI)
    • doświadczenie w pracy przy projektach wdrożeniowych systemów IT
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy