Construction Manager (mieszkaniówka)

województwo Mazowieckie, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest polska firma deweloperska zajmująca się budownictwem mieszkaniowym. W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydata odpowiedniego do objęcia stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Construction Managera będzie odpowiedzialna za wypracowanie koncepcji a następnie wdrożenie i realizację optymalnego kosztowo i jakościowo wykonawstwa budowlanego. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie między innymi analiza kosztów wykonania inwestycji, przygotowanie budżetu oraz harmonogramu prac budowlanych a także negocjacje oraz przygotowywanie umów. Construction Managerowi podlegać będzie w aspekcie realizacyjnym obecny zespół inspektorów nadzoru i inżynierów budowy.

Nasz klient zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/B2B

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Min 10 letnie doświadczenie budowlane na stanowiskach kierowniczych w tym min 3 letnie doświadczenie w pracy po stronie renomowanego dewelopera
  • W ramach w/w doświadczenia min. 5 lat doświadczeń w projektach mieszkaniowych wielorodzinnych
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie techniczne budowlane z uprawnieniami wykonawczymi lub projektowymi
  • Biegła znajomość i posługiwanie się narzędziami do koordynacji i nadzoru nad budową (MS Project lub podobne)
  • Prawo jazdy kat. B i chęć do pracy w terenie

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena