Collection and Credit Specialist

Kalisz, wielkopolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

4-7-56594
Wynagrodzenie: 5500 - 6500 PLN

Dla naszego Klienta, organizacji z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Collection and Credit Specialist

Miasto: Kalisz

Zadania:
- Zarządzanie należnościami od Klientów - kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami
- Koordynacja procesu windykacyjnego
- Analiza statusu zamówień w kontekście stanu należności
- Kontrola oraz analiza należności, przygotowywanie raportów
- Współpraca z działem sprzedaży

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
- Min. 2 lata doświadczenia w obszarze Credit&Collection
- Znajomość procedur związanych z fakturowaniem oraz rozliczaniem
- Doświadczenie w pracy z Klientem
- Dobra organizacja własnej pracy
- Umiejętność pracy pod presją czasu

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę
- Międzynarodowe środowisko
- Kameralny zespół w polskim biurze
- Duża odpowiedzialność na stanowisku, szeroki zakres zadań
- Szkolenie wdrożeniowe w zagranicznym oddziale firmy

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Finanse , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa