Client Service Specialist with English and French - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Client Service Specialist with English and FrenchMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Szybkie odpowiadanie na zapytania ze strony innych działów i bezpośrednio od klientów,
  • Zapewnienie doskonałej obsługi, rozwiązywanie większości zapytań klientów w pierwszym punkcie kontaktowym,
  • Kontakt mailowy/telefoniczny z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Skuteczne wykorzystywanie informacji zwrotnych od klientów,
  • Informowanie linii zarządzania o kwestiach, które mogą mieć wpływ na świadczenie usług czy potencjalne straty.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego i francuskiego,
  • Wyjątkowa orientacja na klienta,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta,
  • Umiejętność posługiwania się technologiami internetowymi.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szansę na rozwój umiejętności dzięki pracy doświadczonym zespole,
  • Możliwość pracy w firmie o międzynarodowym charakterze,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający między innymi: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę sportową.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.