Opis stanowiska pracy

Radisson Hotels Group to międzynarodowa grupa hotelowa zarządzająca hotelami na całym świecie. W Krakowie zarządza dwoma hotelami Hotel Park Inn by Radisson oraz Radisson Blu.

Radisson Hotels Group w Kraków wyróżnia się zgranym zespołem, który czerpie radość i energię ze wspólnych działań i tworzenia niezapomnianych chwil dla naszych Gości oraz postawą „Yes I can”.

Obecnie szukamy osoby do działu Sprzedaży, która obejmie swoimi działaniami dwa hotele Park Inn by Radisson i Radisson Blu.

Jeśli jesteś osobą, która w aktywnej sprzedaży czuje się jak ryba w wodzie oraz która znajdzie radość w sprzedażowej żonglerce naszymi produktami i usługami Radisson Blu i Park Inn by Radisson, to zapraszam do kontaktu!

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze;

• wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia;

• pracę w fajnym, zgranym zespole;

• opiekę medyczną LuxMed;

• benefity pozapłacowe (m.in. dopłaty do wypoczynku, bony świąteczne);

• codziennie pyszne obiady dla Pracowników, kawę i owoce;

• imprezy integracyjne;

• pracę w międzynarodowej sieci hotelarskiej Radisson Hotels Group- właściciela takich marek jak Radisson Blu, Park Inn by Radisson;

• możliwość rozwoju i szkolenia zawodowego;

• atrakcyjne bonusy przysługujące pracownikom sieci Radisson Hotels Group.

Wymagania

Zadania:

• Budowanie jak najlepszych, długotrwałych relacji z klientami, pozyskiwanie wiedzy dotyczącej klientów;

• Regularne komunikowanie się z pracownikami działów sprzedaży i innych w celu zapewnienia synergii;

• Tworzenie i realizowanie strategii zwiększających pozyskiwanie kluczowych klientów;

• Osiąganie założonych celów sprzedaży dla hotelu Radisson Blu Kraków oraz Park Inn by Radisson Krakow poprzez utrzymanie istniejących klientów i stałe pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych/MICE oraz pośredników, a także zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie;

• Rekomendowanie lokalnych i regionalnych działań sprzedażowych w stosunku do kluczowych klientów;

• Osiaganie założonych celów w zakresie pozyskiwania nowych klientów poprzez realizowanie spotkań sprzedażowych (sales calls);

• Sprzedawanie pokoi, powierzchni konferencyjnej oraz innych usług hotelowych kluczowym i potencjalnym klientom;

• Współpraca w przygotowaniach budżetu dla działu sprzedaży.

WYMAGANIA:

- doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w branży hotelarskiej;

- wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe poparte rezultatami;

- samodzielność i nastawienie na rezultat

Prezentacja firmy

Pięciogwiazdkowy obiekt jest usytuowany w sercu kulturalnej stolicy Po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka