Cieśla w zakładzie prefabrykacji Sochaczew

mazowieckie

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało sprawne odczytanie rysunku technicznego, przygotowanie formy na stole lub profilu, mocowanie elementów zbrojeniowych, zabezpieczenie form i przygotowanie ich do zalania betonem.

Cieśla odpowiedzialny będzie również za przycięcie elementów form, dopasowanie ich do wymogów rysunku i sprawne połączenie profili.

Wymagania

Mile widziane:

-doświadczenie na budowie

-znajomość rysunku technicznego

-dokładność

Oferujemy:

-pracę na terenie zakładów Energa

-pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14,14-22

-możliwość pracy w nadgodzinach (po 10h dziennie)

-umowę zlecenie z pełnym ZUSEM na okresie próbnym

-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie PZU na preferencyjnych warunkach

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm produkcyjnych,... dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji