Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Holandia - Amsterdam
Inwestycje: budynki wielorodzinne, obiekty przemysłowe, lokale użyteczności publicznej
Wynagrodzenie: na początek 12euro/h, 2200-2640 euro na rękę miesięcznie

Zadania: Montaż/demontaż szalunków systemowych PERI/DOKA oraz tradycyjnych.
Firma gwarantuje:
• Stabilne i stałe zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
• Transport z Polski do miejsca pracy w Holandii,
• Możliwość pobrania zaliczki,
• Bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie z dostępem do Internetu i mediów – bardzo dobre warunki,
• Przejazdy na terenie Holandii,
• Wysokiej klasy narzędzia oraz odzież ochronną,
• Gwarancję godzin,
• Zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzień odpoczynku,
• Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności urzędowych, organizację kursu VCA,
• Nie wymagamy znajomości języka angielskiego.

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku cieśli,
• Znajomość systemów szalunkowych PERI i DOKA,
• Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

Zajmujemy się rekrutacją Pracowników tylko dla branży budowlanej. Skupienie całej energii... na jednym sektorze pozwoliło nam zdobyć wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie, które decydują o naszej skuteczności oraz odrębności.
Priorytetem dla nas jest oferowanie bezpiecznej pracy naszym Kandydatom, dlatego współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami o dobrej kondycji finansowej.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie