Cieśla szalunkowy / Zbrojarz → 15,72€ brutto/h

Sedulus Sp. z o.o.

Antwerpia, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Antwerpia, Belgia

Opis stanowiska

  • praca na szalunkach systemowych Peri, Doka, Mewa
  • wykonywanie szalunków pod schody betonowe, belki, wieńce, słupy, stropy
  • praca przy budowie apartamentowców
  • Miejsce pracy : Antwerpia i okolice.

Wymagania stanowiska

  • minimum dwuletnie doświadczenia na w/w stanowisku pracy
  • mile widziana znajomość j. angielskiego (nie jest to warunek konieczny)
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • znajomość regulaminu pracy oraz zasad bezpieczeństwa na budowie
  • samodzielnej realizacji powierzonych zadań

Oferujemy

  • umowę bezpośrednio z polską Firmą Budowlaną
  • stawkę godzinową: 15,72€ brutto
  • premia w postaci 13 pensji
  • darmowe zakwaterowanie
  • firma zapewnia darmowy transport
  • pracę od poniedziałku do piątku + nadgodziny
  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego - od 30 lat na rynku!!
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy