Cieśla szalunkowy - umowa francuska - atrakcyjne wynagrodzenie

Jobway

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy pracownikow na stanowisko :

 Cieśla szalunkowy

Lokalizacja – FRANCJA - okolice Tuluzy

Umowa francuska przez agencje – koordynacja polska

Wynagrodzenie miesięczne : 2600 € netto za 39 gdz / tydzień

 odziez robocza : 100% zwracany na podstawie rachunku ( Akcesoria  + Ubranie)

  kierowca : Kilometrowka na miejscu (0,25€/km + amortyzacja na koniec kontraktu)

 Transport : Zwracany koszt podroży 100 % na podstawie rachunków, biletów za bramki -  koszt w obie strony jest zwracany

 mieszkanie : bezpłatne, duże pokoje jednoosobowe, internet bez limitu

 Zakres prac  Praca w  polskiej ekipie, stawianie ścian, stropów, zbrojenie, betonowanie

Wymagania

Wymagania :

  • doświadzcenie w pracy jako cieśla szalunkowy
  • dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna