Cieśla szalunkowy, oddelegowanie do Szwecji od 22.04, budowa huty stali

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Polska firma z siedzibą w Warszawie – Lambda zatrudni:

Cieśla szalunkowy

Praca w Szwecji – Boden

Dostajesz:

  • Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),
  • Pracę od poniedziałku do piątku, weekendy odpoczywasz,
  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu do Szwecji,
  • Opłacone mieszkanie/dom w wysokim standardzie,
  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (do 145 SEK na rękę),
  • Możliwość otrzymania zaliczek.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracach ciesielskich,
  • Umiejętność czytania rysunku ciesielskiego,

·         Doświadczenie pracy z systemami szalunkowymi,

·         Mile widziana obsługa zwyżki.

Zatrudniamy również obywateli Ukrainy, Białorusi lub Gruzji, pod warunkiem posiadania Karty stałego pobytu lub statusu rezydenta długoterminowego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „CIEŚLA” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
16
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie