CEO Personal Assistant

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Ochota

Numer Referencyjny: C/PA/05/2019

Obowiązki:

• Bieżące wsparcie administracyjno-organizacyjne Zarządu;

• Organizowanie kalendarza Zarządu;

• Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;

• Organizacja podróży służbowych;

• Współpraca z zewnętrznymi dostawcami produktów i usług;

• Organizacja, koordynacja i udział w spotkaniach, konferencjach i szkoleniach;

• Przygotowywanie i tłumaczenie dokumentów, prezentacji i raportów;

• Wsparcie administracyjne (wydatki służbowe);

• Wspieranie Zarządu u w codziennej pracy.

Wymagania:

• Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;

• Biegła znajomość MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych;

• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;

• Bardzo dobra organizacja i duża samodzielność w pracy;

• Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu;

• Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-17:00;

• Pakiet benefitów pozapłacowych;

• Możliwość podnoszenia kompetencji i rozwoju zawodowego;

• Pracę w dynamicznym przyjaznym środowisku.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.