CEE Senior Recruitment Specialist

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1158938

CEE Senior Recruitment Specialist/ Partner

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych (end to end)
  • Tworzenie i realizacja strategii najbardziej efektywnego pozyskiwania kandydatów
  • Dobór odpowiednich narzędzi i metod działania (w tym direct search i headhunting)
  • Dbałość o prawidłowy przebieg procesu rekrutacyjnego
  • Dbałość o candidate experience w prowadzonych procesach, monitorowanie i raportowanie jego wyników
  • Bliska współpraca z kandrą managerską
  • Przekazywanie follow up managerom zatrudniającym wraz z pełnym raportowaniem działań i aktywności w ramach prowadzonych procesów
  • Zarządzanie nowoczesnymi kanałami pozyskiwania kandydatów (social media)
  • Proponowanie i realizowanie działań Employer Branding (eventy, konferencje, targi pracy etc.)
  • Nawiązywanie i prowadzenie współpracy z agencjami rekrutacyjnymi z regionie CEE w celu jak najefektywniejszego realizowania projektów

  Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Doświadczenie w stosowaniu różnorodnych narzędzi pozyskiwania kandydatów
  • Ekspercka wiedza z zakresu rekrutacji, prowadzenia wywiadów kompetencyjnych, narzędzi i technik itp.
  • Bardzo dobra znajomość trendów rynkowych
  • Proaktywność i kreatywność w działaniu
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Świetna organizacja pracy własnej i umiejętność prowadzenia wielu różnych projektów równocześnie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność tworzenia ciekawych ofert pracy i umieszczania ich zarówno w portalach jak i social mediach
  • Doświadczenie w rekrutacjach na stanowiska inżynierskie będzie dużym atutem

  Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system bonusowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia na międzynarodowej firmie
  • Dostęp do szerokiego wachlarzu szkoleń twardych oraz miękkich
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny (w tym karta sportowa), dodatek na dojazdy do pracy, owoce i przekąski w biurze 2x w tygodniu, świętowanie urodzin, spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowe, zapraszam do kontaktu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland