C/C++ Programista (Qt)

HRK S.A.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, polskiej firmy oferującej usługi z zakresu serwisu i utrzymania systemów biletowania, poszukujemy osoby na stanowisko:

C/C++ Programista (Qt)Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zadania:

  • projektowanie, rozwój i wdrażanie aplikacji C/C++ na platformie Linux;
  • obsługa automatów płatniczych, w tym niskopoziomowe rozwiązanie oraz interfejsy użytkownika;
  • analizę wymagań;
  • tworzenie dokumentacji technicznej;
  • wykrywanie błędów, korektę oraz implementację rozszerzeń.

Wymagania:

  • znajomość języka programowania C/C++;
  • znajomośc biblioteki Qt;
  • znajomość systemu operacyjnego Linux;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji;
  • miłe widzina znajomość: JavaScript, HTML, Qt Quick

Oferujemy:

  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę/B2B contract);
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;
  • praca w dynamicznej firmie na samodzielnym stanowisku;
  • niekorporacyjna atmosfera;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.