Opis stanowiska pracy

Your responsibilities

Maintenance and upgrade of existing PowerBI reports

Developing new PowerBI reports

Testing solutions, preparing and updating documentation

Gathering and analysis of business requirements

Providing estimations for projects delivery

Data analysis and visualization

Supporting and knowledge sharing with other team members

Wymagania

Our requirements

At least 1 year of experience in PowerBI development

A teamwork-oriented attitude

Background in data analytics

General understanding of queries in TSQL (MSSQL) – writing queries will be a plus

Good communication skills and good English level

Grupa DSV to jedna z wiodących firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie.... Nasza główna siedziba znajduje się w Dani, pozostałe – w ponad 80 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV ISS, DSV Road, DSV Air & Sea, DSV Solutions.

DSV Road świadczy usługi transportu drogowego na terenie całej Europy i znajduje się w TOP 3 dostawców na tym rynku. Planowanie procesów logistycznych umożliwią nam nowoczesne narzędzia i systemy informatyczne, ale osiągnięcie oczekiwanych rezultatów jest możliwe tylko dzięki zespołowi, który obsługuje cały proces, zarówno poprzez planowanie, organizację, jak i realizację usług.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka , Praca Logistyka