Business Expansion Assistant

Hays Poland

Kraków, dolnośląskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1147129

Dla naszego klienta z branży kosmetycznej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowiskuBusiness Expansion Assistant

Dla wszystkich pracowników dm wspólną wartością jest, aby działać w interesie człowieka. Dlatego firma dm stwarza warunki do rozwoju każdego pracownika, społeczności pracowniczej oraz oferty, przynoszącej klientom dm prawdziwe korzyści. Bądź częścią organizacji, która działa dynamicznie, mając na uwadze potrzeby pracowników i klientów.

TWOJE ZADANIA

  • Wsparcie kierownika regionalnego oraz kierownika rozwoju, do Twoich zadań należeć będzie np. korespondencja, przygotowywanie i śledzenie spotkań oraz weryfikacja faktur
  • Badanie i przygotowywanie umów
  • Tworzenie prezentacji i statystyk
  • Obsługa korespondencji dotyczącej rozbudowy z inwestorami, architektami, rzemieślnikami i właścicielami oddziałów dm
  • Projektowanie i inicjowanie rozwoju procesów w dziale
  • Towarzyszenie wewnętrznemu i zewnętrznemu zarządzaniu procesami
  • Samodzielny udział w planach, projektach i grupach roboczych

TWOJE UMIEJĘTNOŚCI

  • Doświadczenie zawodowe w handlu detalicznym (idealnie jako Asystent ds. Rozwoju działalności)
  • Mile widziany certyfikat szkolenia handlowego
  • Profesjonalna i empatyczna ekspresja w kontaktach z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami
  • Znajomość SAP oraz dobra obsługa aplikacji MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i niemieckiego (poziom C1), najlepiej dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Dobre zrozumienie w połączeniu z samodzielnym i zorganizowanym sposobem pracy
  • Gotowość do podjęcia tymczasowego szkolenia w Niemczech

CO UMOŻLIWIAMY

  • Świadczenia dodatkowe: Twoje benefity to np. premia świąteczna i prywatne dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.
  • Współtworzenie i rozwój: Kreatywne pomysły są u nas mile widziane. Każdy może się zaangażować i wnieść swój wkład. W tym celu oferujemy szeroką gamę kursów dokształcających oraz stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Bądź częścią nowego zespołu w Polsce od samego początku i wykonaj pracę pionierską.
  • Kulturę dialogu w firmie: Naszą społeczność pracowniczą cechuje współpraca, dynamika i płaska hierarchia. Odpowiedzialność osobista odgrywa przy tym kluczową rolę.

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland