Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/09/2018.

Business Development Specialist with German

00-872 Warszawa, mazowieckie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Job specification:

  • Preparing list of prospects and support in market research
  • Mapping decision makers in the companies by using Internet, social media
  • Working with internal customer database
  • Scheduling meetings and calls with with potential customers in Germany
  • Preparing proposals for prospect

Wymagania

Requirements:

  • Proven track record in new business sales, achieving and exceeding targets
  • Good understanding of B2B sales processes
  • Fluent German (C1/C2 level)
  • Good command of English ( min. B2 level)
  • Excellent research and analytical skills
  • Excellent communication and networking skills
  • Goal-oriented approach and can-do attitude

We offer:

  • Challenging work in a dynamic international environment and great potential for development
  • Bonus system depending on achieved results
  • Private healthcare and Multisport Card

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Sprzedaż , Praca Internet / e-commerce , Praca Sprzedaż - Account Management