Business Development Manager

03-285 Warszawa, mazowieckie

IT Center

Opis stanowiska pracy

Jeżeli:
• lubisz kontakt z ludźmi – potrafisz rozmawiać i budować dobre, długotrwałe relacje z klientem,
• potrafisz samodzielnie prowadzić i finalizować projekty sprzedażowe,
• lubisz otrzymywać wysokie prowizje za swoją pracę,
• lubisz poznawać nowe produkty oraz mieć rzeczywisty wpływ na ich promocję i rozwój,
• interesują Cię zaawansowane systemy informatyczne, mające realny wpływ na procesy biznesowe,
• jesteś energiczną i pełną zapału sprzedażowego osobą...
... prześlij nam swoje CV, spotkajmy się i porozmawiajmy!

Wymagania

• doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B – dobra orientacja i doświadczenie na rynku IT będzie dodatkowym atutem,
• komunikatywność – umiejętność poprowadzenia rozmowy sprzedażowej i negocjacji,
• motywacja – do zdobywania nowych klientów,
• zaangażowanie – w powierzone obowiązki i samodzielność w działaniu,
• chęć poszerzania wiedzy i umiejętności,
• prawo jazdy kat. B,

Nasza firma powstała z połączenia pasji informatycznej z umiejętnością rozpoznania... potrzeb Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Profesjonalnie rozwiązaniami IT zajęliśmy się 20 lat temu, tj. w 1997 roku, w zupełnie innej epoce – zarówno informatycznie, jak i gospodarczo.

Od początku postanowiliśmy skoncentrować się na dostarczaniu kompleksowej, kompletnej obsługi informatycznej dla Klienta biznesowego. Nasza oferta szybko objęła wszystkie elementy systemu w warstwie teletechnicznej, sprzętowej oraz oprogramowaniu. Od kilkunastu lat budujemy również własne rozwiązania programistyczne.

Jesteśmy solidną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Pracujemy w doświadczonym, bogatym w szerokie kompetencje i przekrojowe umiejętności zespole, który stale się rozwija i powiększa. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju umiejętności przy ciekawych projektach oraz dużą swobodę i samodzielność w działaniu.

Zapraszamy do współpracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
• atrakcyjne i uzależnione od osiąganych wyników wynagrodzenie, • niezbędne narzędzia pracy, • szkolenie produktowe oraz stałe wsparcie merytoryczne, • elastyczne warunki współpracy, • codzienny kontakt z ludźmi i technologią – w tym udział w ciągłym
Praca IT - Konsulting , Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi