Business Development Manager - branża IT - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się software house'u z siedzibą w Krakowie, poszukujemy doświadczonego Managera ds. Rozwoju Biznesu na rynkach zagranicznych.

Business Development Manager - branża ITMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży usługi Team/Body Leasing do klientów korporacyjnych na rynkach globalnych (Europa, UK, US);
  • Budowanie pozycji i profesjonalnego wizerunku firmy w branży;
  • Weryfikacja potrzeb klienta i dobór adekwatnych rozwiązań;
  • Przygotowywanie prezentacji oraz ofert handlowych;
  • Negocjowanie warunków współpracy;
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi interesariuszami w firmie;
  • Raportowanie efektów pracy.

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia w sprzedaży usług w branży IT na rynkach zagranicznych;
  • Koncentracja na pozyskiwaniu nowych klientów;
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych rozmów biznesowych oraz domykania sprzedaży;
  • Dynamizm w działaniu i pozytywne nastawienie do pracy;
  • Biegła znajomość języka angielskiego is a must (poziom C1);
  • Znajomość dodatkowego języka obcego będzie atutem;
  • Umiejętność planowania i efektywnego organizowania pracy własnej.
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Elastyczne formy zatrudnienia: UoP lub B2B;
  • Możliwość pracy w systemie zdalnym (praktycznie 100%);
  • Samodzielność i decyzyjność w zakresie podejmowanych działań;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Dwuskładnikowy system wynagrodzenia: podstawa + prowizja;
  • Liczne benefity pozapłacowe i możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.