Business Development Manager B2B z j. francuskim (usługi dla farmacji) - rekrutacja online

HRK S.A.

cała Polska, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta- globalnej firmy dostarczającej rozwiązania dla branży farmaceutycznej i medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Business Development Manager B2B z j. francuskim (usługi dla farmacji)Miejsce pracy: cała Polska

Zakres zadań:

  • dążenie do zwiększania sprzedaży w obecnej bazie Klientów i pozyskiwanie nowych szans sprzedażowych na rynku francuskim
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (identyfikowanie i budowanie relacji biznesowych z osobami decyzyjnymi po stronie Klienta- Marketing, C-level Managers
  • operowanie twardymi argumentami biznesowymi oraz wchodzenie w rolę doradczą w celu przekonania Klienta do wprowadzenia innowacji w obszarze digital sales
  • monitorowanie poziomu zadowolenia klientów na każdym poziomie interesariuszy oraz inicjowanie zmian potrzebnych do zwiększenia poziomu satysfakcji ze współpracy z firmą
  • wdrażanie kampanii sprzedażowych produktu
  • przygotowywanie ofert i kosztorysów
  • prowadzenie negocjacji biznesowych i procesowanie umów

Wymagane kompetencje:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku związanym ze sprzedażą usług B2B (mile widziane w branży farmaceutycznej lub w sprzedaży rozwiązań digitalowych)
  • doświadczenie w pracy na rynkach zagranicznych
  • bardzo dobra znajomość jęz. francuskiego
  • znajomość rynku francuskiego
  • wysoka orientacja na cel
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i umiejętność wywierania wpływu
  • doskonałe umiejętności prezentacyjne
  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z  systemem premiowym
  • samodzielność i realny wpływ na rozwój firmy
  • pakiet działań rozwojowych
  • indywidualną pracę z coachem
  • pracę w rozwojowej branży z innowacyjnym i ciekawym produktem
  • pracę zdalną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.