Business Analyst

Power Media

Kraków, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Dołącz do Software House, który od 2002 roku zajmuje się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych, aplikacji mobilnych i dostarczaniem precyzyjnie zaprojektowanych aplikacji.

Firma jest ekspertem w tworzeniu oprogramowania i w efektywnym zarządzaniu złożonymi przedsięwzięciami informatycznymi. Stawia na długofalową, partnerską współpracę.

Równolegle firma rozwija się w kierunku kompleksowych rozwiązań IT, koncentrując się na obszarze bankowości mobilnej oraz płatności mobilnych. Firma jest uznanym ekspertem w sektorze mobilnych usług finansowych. Oferuje sprawdzone rozwiązania SMS gotowe do wdrożenia w ciągu kilku dni. Tworzy również od podstaw nowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań.

Wykorzystuje technologie SMS, MMS, WAP, IVR, JavaPhone, STK oraz XHTML. Jest twórcą licznych aplikacji mobilnych na systemy Windows Mobile, Symbian, Android oraz iOS. Realizuje projekty w oparciu o architekturę zorientowaną na usługi (SOA)

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i opracowanie wymagań
  • analiza funkcjonalna i systemowa
  • planowanie, przygotowanie i realizacja testów, zarządzanie testami
  • koordynacja zmian z developerami w strumieniu testów

Wymagania:

  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

  • znajomość Oracle HRMS (Oracle E-Business Suite R12)

  • mile widziana znajomość Oracle Database, PL/SQL, TOAD, SQL, SAP BO

 Oferujemy:

  • pracę międzynarodowym środowisku

  • możliwość pracy zdalnej 2-3 dni w tygodniu

  • elastyczne godziny pracy
  • prace zgodnie z metodologią Agile
  • pracę w centrum Krakowa (dzielnica Zabłocie)

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. angielskim

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media