Brygadzista-ustawiacz wtryskarek

Zych Sp. Jawna

Karczew, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:  Bezpośrednie kierowanie sekcją pracowników ustanowionej brygady w obszarze produkcji seryjnej z tworzyw sztucznych,  Przygotowanie form wtryskowych, surowców, barwników i pozostałych materiałów niezbędnych do wykonania powierzonych zleceń produkcyjnych,  Optymalizację kosztów produkcji,  Sumienne wypełnianie bieżących dokumentów wspomagających proces produkcji,  Przygotowanie oraz przebieg prób technologicznych form wtryskowych w zakresie odpowiadającym swoim kompetencjom, Zapewnienie jakości wytwarzanych wyrobów,  Oznaczanie, identyfikację i pakowanie wyrobów z nadzorowanego obszaru produkcji, Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i przeciwpożarowych przez podległych pracowników,

Wymagania

- wykształcenie średnie lub zawodowe
- doświadczenie w obsłudze i ustawianiu nowoczesnych typów wtryskarek
- podstawowa znajomość procesu wtrysku, doświadczenie w ustawianiu jego parametrów;
- dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1969 roku. W naszej firmie wyróżniamy trzy głów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji